Onze activiteiten

Naast het ondersteunen van de projecten in ontwikkelingslanden geven we voorlichting op scholen in Nederland. Samen denken we na over ontwikkelingssamenwerking en onderwijs. Leerlingen organiseren op hun beurt acties om een van de projecten van EducAIDed te ondersteunen. Onderwijs voor onderwijs dus.

Wij organiseren ook regelmatig inzamelacties ter ondersteuning van de projecten. Zo kun je op 19 mei weer je beste beentje voor zetten bij de Run4Educaided of op 1 juni  uit je dak gaan tijdens AIDition (zie de aftermovie). Daarnaast zijn we altijd op zoek naar bedrijven die met ons willen samenwerken.
Wil je ons steunen met een donatie, of heb je zelf een leuk idee voor een actie? Ook jij kunt helpen. Neem dan gerust contact op met ons bestuurslid activiteiten Ronald Schipper (rschipper@educaided.org)

Bestuursleden

Anna's picture
Anna Wanetscheck
Algemeen bestuurslid
awanetscheck@educaided.org
Angela's picture
Angela Vonk
Penningmeester ai
avonk@educaided.org
Jonas's picture
Jonas Rubrech
Voorzitter
jrubrech@educaided.org
Pieter's picture
Pieter Leemhuis
PR&Communicatie
pleemhuis@educaided.org
Marieke's picture
Marieke Schramm
Projectcoordinator en secretaris
mschramm@educaided.org
Ronald's picture
Ronald Schipper
Actie coördinator
rschipper@educaided.org

Adres

Hoofdstraat 102
9842 PJ Niezijl
info@educaided.org

Bankgegevens

Kvk:
02098426
Iban:
NL79INGB0003279041
Fiscaal Nummer:
8178.71.482
Bicnr:
INGBNL2A
Incassanten ID:
NL78zzz020984260000

Contact

Wij maken gebruik van cookies

Op www.educaided.org gebruiken wij cookies en andere technieken om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om advertenties te tonen, ook met tracking cookies van derden die jouw internetgedrag volgen. Bekijk ons cookiebeleid. Als je doorklikt ga je akkoord met het plaatsen van de cookies en technieken.