Onze activiteiten

Ondersteunen van projecten in ontwikkelingslanden
Bijdragen aan beter onderwijs in ontwikkelingslanden, dat is het bestaansrecht van EducAIDed. Dit doen we door een bijdrage te leveren aan concrete, lokale initiatieven. Lees meer >>

Voorlichting geven op scholen in Nederland
In Nederland geven we voorlichting op scholen. Samen denken we na over ontwikkelingssamenwerking en onderwijs. Leerlingen organiseren op hun beurt acties om een van de projecten van EducAIDed te ondersteunen. Onderwijs voor onderwijs dus. Neem voor meer informatie contact op met Trieneke Hijma, voorzitter, thijma@educaided.org

Acties organiseren
Het verbeteren van onderwijs in ontwikkelingslanden is niet gratis. Daarom organiseren wij regelmatig acties om geld in te zamelen. Een van de terugkerende acties is de Run4educAIDed, een hardloopwedstrijd in Groningen. Neem voor meer informatie contact op met Pieter Leemhuis, actiecoördinator, pleemhuis@educaided.org

Bestuursleden

Jonas Rubrech
PR & Communicatie
jrubrech@educaided.org
Trieneke Hijma
Voorzitter
thijma@educaided.org
Alitha Lanting-Werner
Secretaris
awerner@educaided.org
Pieter Leemhuis
Actiecoördinator
pleemhuis@educaided.org
Ronald Schipper
Voorlichting
rschipper@educaided.org
Angela Vonk
Penningmeester ai
avonk@educaided.org

Adres

Hoofdstraat 102
9842 PJ Niezijl
info@educaided.org

Bankgegevens

Kvk:
02098426
Iban:
NL79INGB0003279041
Fiscaal Nummer:
8178.71.482
Bicnr:
INGBNL2A
Incassanten ID:
NL78zzz020984260000

Contact