Onze activiteiten

Ondersteunen van projecten in ontwikkelingslanden
Bijdragen aan beter onderwijs in ontwikkelingslanden, dat is het bestaansrecht van EducAIDed. Dit doen we door een bijdrage te leveren aan concrete, lokale initiatieven. Lees meer >>

Voorlichting geven op scholen in Nederland
In Nederland geven we voorlichting op scholen. Samen denken we na over ontwikkelingssamenwerking en onderwijs. Leerlingen organiseren op hun beurt acties om een van de projecten van EducAIDed te ondersteunen. Onderwijs voor onderwijs dus. Neem voor meer informatie contact op met Ronald Schipper, rschipper@educaided.org

Acties organiseren
Het verbeteren van onderwijs in ontwikkelingslanden is niet gratis. Daarom organiseren wij regelmatig acties om geld in te zamelen. Een van de terugkerende acties is de Run4educAIDed, een hardloopwedstrijd in Groningen. Neem voor meer informatie contact op met Pieter Leemhuis, actiecoördinator, pleemhuis@educaided.org

Bestuursleden

Marieke's picture
Marieke Schramm
Projectcoordinator en secretaris
mschramm@educaided.org
Angela Vonk
Penningmeester ai
avonk@educaided.org
Pieter's picture
Pieter Leemhuis
Actiecoördinator
pleemhuis@educaided.org
Trieneke's picture
Trieneke Hijma
Voorzitter
thijma@educaided.org
Ronald's picture
Ronald Schipper
Voorlichting
rschipper@educaided.org
Anna's picture
Anna Wanetscheck
Algemeen bestuurslid
awanetscheck@educaided.org
Jonas's picture
Jonas Rubrech
PR & Communicatie
jrubrech@educaided.org

Adres

Hoofdstraat 102
9842 PJ Niezijl
info@educaided.org

Bankgegevens

Kvk:
02098426
Iban:
NL79INGB0003279041
Fiscaal Nummer:
8178.71.482
Bicnr:
INGBNL2A
Incassanten ID:
NL78zzz020984260000

Contact

Wij maken gebruik van cookies

Op www.educaided.org gebruiken wij cookies en andere technieken om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om advertenties te tonen, ook met tracking cookies van derden die jouw internetgedrag volgen. Bekijk ons cookiebeleid. Als je doorklikt ga je akkoord met het plaatsen van de cookies en technieken.